Společnost ABSA realizovala v minulosti množství zakázek a jsme rádi, že byli naši klienti spokojeni a s důvěrou se na nás znovu obrátili.

Zlatý lihovar
Se společností Absa jsme již spolupracovali několikrát. Jednalo o různé výškové práce, zejména opravy střech na vybraných budovách v areálu nebo provedení průzkumu starého továrního komínu. Pracovníci Absa vždy prokázali důvtip a zručnost při řešení nestandardních situací. S prací jsme byli pokaždé spokojeni. Naše spokojenost byla i s ohledem na sjednanou cenu díla.
Ing. Miroslav Markant
Ředitel Developmentu
Zlatý lihovar a.s.

Oprava štítu
Firma Absa pro nás realizovala opravu štítu finančního úřadu na Praze 2 ve Vinohradech. Oceňuji, že nám firma vyšla vstříc, co se týče flexibility realizace práce i následných víceprací. Zednické, malířské i montážní dílo jsme přebrali bez výhrad. A v budoucnu se opět na horolezce z Absa s důvěrou obrátíme.
Václav Král,
Stavbyvedoucí
Raeder & Falge, spol. s.r.o.

Komplexní řešení ochrany proti ptactvu
Firmu Absa jsme si vybrali čistě dle hledání na internetu a posuzování různých nabídek a provedených realizací. Nevěděli jsme pořádně, co chceme. Pouze, že nám neodtékají okapy (asi ucpané), a že potřebujeme zábrany proti holubům na střeše. Pánové z Absa nám nad rámec zakázky lokalizovali problém na ucpané kanalizační přípojce a tím odhalili hlavní problém neodtékajících okapů. Následně nám k naší plné spokojenosti okapy vyčistili. Paralelně s tím jsme již řešili kanalizační přípojku.
Firma navrhla řešení ochrany střechy proti holubům, které jsme plně akceptovali.

Na spolupráci s firmou Absa bych vyzdvihl, že po celou dobu realizace jsme byli v emailovém, či telefonickém kontaktu. Všechny změny v kalkulaci (některé i z našeho zadání), jsme operativně telefonicky řešili. Firma jednala naprosto férově a pro nás nevyvstala žádná náhlá překvapení. Na čem jsme se domluvili, to platilo.
Pokud budeme v budoucnu potřebovat jakékoli práce tohoto druhu, máme spolehlivého dodavatele, na kterého víme, že se můžeme s důvěrou obrátit.

Michal Toms
1. místropředseda SVJ Pod strojírnami 707

Oprava komínu
V létě nám firma ABSA zabezpečovala rekonstrukci komína, jeho vyvložkování a ulití nového věnce. Práci firma provedla k naší spokojenosti. Byli jsme velmi spokojeni s precizností a rychlostí s jakou nám práce zabezpečili. Líbilo se nám také, že po sobě nezanechali žádný nepořádek a vše odvezli.
Zdeněk a Růžena Filipovi, Konopiště

Transport břemene
Při rekonstrukci kuchyně v sedmém patře panelového domu, jsme potřebovali dopravit pracovní desku kuchyňské linky, jejíž atypické rozměry, především tedy délka, neumožňovaly, abychom ji vystěhovali po schodech a jediná možnost byla dopravit ji venkem po fasádě. Firma ABSA se o desku postarala, za pomoci své lanové techniky ji vytáhli a bez žádných komplikací a poškození jakéhokoli majetku ji oknem dopravili až na místo. Ještě jednou děkujeme za Vaši skvělou práci.
Jan Lenc, Svídnická, Praha

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.